Rolety predokenné

Hliníkové

Rolety si získavajú  stále väčšiu obľubu. Predovšetkým u novostavieb rodinných domov sa stávajú neodmysliteľnou súčasťou okien. Vďaka variabilite prevedenia je dnes možné použiť hliníkové rolety pre všetky typy okenných otvorov. Hliníkové rolety majú pre svojich užívateľov celú radu výhod. Vedľa vynikajúcej protislnečnej ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chránia konštrukciu okien proti poveternostným vplyvom a predlžujú tak ich životnosť. Uživatelia tiež oceňujú ochranu proti vlámaniu. Proti nadvihnutiu sú rolety chránené špeciálnou pružinou. Rolety môžu byť ovládané ručne či motoricky. U motoricky ovládaných roliet je nutné po namontovaní rolety na okno previesť konečné nastavenie koncových dorazov.

Plastové

Vonkajšie plastové rolety

Tento výrobok skrášľuje exteriéry príbytkov. Vonkajšie plastové rolety chránia Vaše okná pred znečistením, slúžia ako tepelná i ako proti hluková izolácia a znižujú náklady na vykurovanie. Skladajú sa z hliníkových nosných prvkov, ovládacích prvkov, plastových lamiel a vodiacich líšt odolných voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu.


Návod na používanie

Nosné prvky – slúžia na prichytenie roliet k oknu. Ovládacie prvky - (šnúrka a automat) slúžia na vyťahovanie a sťahovanie rolety do potrebnej výšky.

Údržba

Nosné prvky utierame vlhkou handrou, a potom suchou handrou. Silné znečistenie odstraňujeme z roliet, čo najskôr.

Za silného slnečného žiarenia roletu buď úplne spustíme alebo vytiahneme, tým predchádzame vyblednutiu roliet.

Top
Top