Látkové žalúzie

Rímske roletky

Rímske roletky sú veľmi elegantné a vhodné riešenie do domov, bytov, ale i do kaviarni a reštaurácii, kde dodajú interiéru príjemnú atmosféru. Štýlové a dekoratívne rímske roletky sú ďalším doplnkom k oknám, ktorú firma Ingware ponúka svojím zákazníkom. Ich vyťahovaním od spodku sa vytvárajú pravidelné záhyby, ktoré esteticky ešte väčšmi interiér zútulňujú. Rímsku roletku ovládame retiazkou, ktorá je umiestnená na jej boku, a ktorá umožňuje zastavenie v akejkoľvek polohe a regulovať tak mieru zatemnenia v interiéri.

Návod na požívanie a údržbu: 

Veľkou výhodou rímskych roletiek je ľahká údržba. Látka je pripevnená ku hliníkovému profilu pomocou suchého zipsu, čo umožňuje ich ľahké odopnutie. Naviac materiály, z ktorých sú vyrobené sa môžu prať ako bežné závesy. Odopnutím od suchého zipsu roletku perieme pri teplote 30 stupňov.

Látkové roletky

Krídlové

Vnútorná látková roletka je clona určená pre zatienenie miestností pred priamymi slnečnými lúčmi. Je vhodná do rodinných domov, bytov a kancelárií. Jedná sa o kazetovú, vnútornú látkovú roletku s hliníkovým krytom návinu a s možnosťou bočných hliníkových krycích líšt, ovládanú samoaretačnou retiazkou. Túto roletku je vhodné montovať na rám plastových okien, respektíve na okennú zasklievaciu lištu.
Roletku tvorí pevný kryt návinu a krycie lišty z extrudovaného hliníku, ktoré dovolujú s použitím vhodnej látky vytvoriť zatemňujúcu clonu s minimálnym presvietením a tak ochráni nielen váš interiér, ale i vaše súkromie. Box a lišty roletky sú ponúkané ako v základných farbách, tak i v imitácii dreva, aby esteticky doplnily akýkoľvek interiér vášho domu či bytu. Samoaretačné retiazkové ovládanie umožňuje nastaviť roletku v akejkoľvek pozícii bez ďalšieho aretovania retiazky k rámu okna.

Na Stenu

Interiérová roletka je tieniaca clona určená k ochrane miestnosti pred priamym slnečným žiarením. Je vhodná do kancelárskych budov, úradov, bánk, nemocníc a pod.
Jedná sa o veľmi jednoduchú konštrukciu bez navíjacieho boxu a bočného vedenia. Látka je navíjaná na hliníkový extrudovaný hriadeľ o priemere 34mm. Hriadeľ je uchytený v bočných držiakoch, ktoré môžu byť kotvené v smere strop alebo stena. Zakončenie látky je prevedené hliníkovým extrudovaným profilom gulatého prierezu. Zariadenie je odolné proti nepriaznivým vplyvom, ako je vlhkosť, prach i proti mechanickému poškodeniu.

Top
Top