Horizontálne žalúzie

Hliníkové

Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov.

Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a naklápanie lamiel žalúzie. Montujú sa na ako na plastové okná, novšie drevené okná a euro okná.

Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov (farebné i drevo imitačné), 25 mm lamiel (49 farieb a 15 drevo imitácií), lamiel 16 mm (7 farieb) je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

Prevedenie:
• klasik (ISSO Retiazka)
• celotieniaca (ISSO Retiazka celotieniaca)
HLAVNÉ ČASTI ŽALÚZIE

Horný profil žalúzie: 42,5 x 26 x 19,4 - FE, AL
Lamely AL: 25 mm (64 farieb), 16 mm (7 farieb)
Retiazka
Rebríček
Stužka
Plastové komponenty

Údržba

Žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou. Pri údržbe, ako aj pri bežnom používaní sa lamely nemôžu zlomiť. S ovládacími prvkami nasilu nemanipulujte!

S drevenou lamelou

Žalúzia je určená pre montáž do interiéru alebo na okenné krídla. Montáž možno previesť na stenu alebo strop, podla použitia. Pri montáži na okenný rám doporučujeme bočnú fixáciu. Horný profil je krytý drevenou garnýžou. Ovládanie je riešené retiazkou, ktorou sa dá bez problémov vytiahnuť akákoľvek veľkosť žalúzie, alebo sa ovláda pomocou drevenej tyčky so šnúrkou a brzdou.

Údržba

Žalúzie pravidelne čistite antistatickou kefkou alebo suchou handrou a nosné časti utierajte vlhkou handrou. S ovládacími prvkami nasilu nemanipulujte!

Top
Top